• banner37.JPG
  • banner2.JPG
  • banner39.JPG
  • banner8.JPG
  • banner4.JPG
  • Banner1.JPG
  • banner29.JPG
  • banner41.JPG
  • banner19.JPG

Educarium cenione jest wśród dyrektorów oraz nauczycieli szkół i przedszkoli za wysoką jakość pomocy i oryginalność oferty. Rokrocznie zdobywamy Państwa zaufanie najlepszym metodycznie katalogiem i sprawną obsługą Państwa zamówień. Od początku istnienia educaium każdym naszym działaniem pragniemy dzielić z Państwem naszą edukacyjną pasję. Gdyż to pasja do nowoczesnych metod nauczania, aktywizujących pomocy dydaktycznych i ciekawych pomysłów na prowadzenie lekcji jest tym, co nas codziennie motywuje do działania. Wszystko co robimy, robimy z pasją i dlatego robimy to naprawdę dobrze.

Dlatego również w ramach rządowego programu "Radosna Szkoła" mogą Państwo liczyć na nasze profesjonalne wsparcie i doradztwo. Ważnym atutem współpracy z educarium jest możliwość kompleksowej obsługi Państwa Szkoły w ramach projektu. W educarium znajdą Państwo wszystkie potrzebne pomoce do wyposażenia miejsc zabaw w szkole, światowej klasy francuskie place zabaw PROLUDIC oraz bezpieczną nawierzchnię EUROFLEX w wymaganych kolorach. Wysoki poziom naszej edukacyjnej oferty oraz doświadczenie w projektowaniu placów zabaw stanowią gwarancję, iż Państwa Szkoła pozostanie na długo radosna!

Dla Państwa wygody i komfortu naszą działalność prezentujemy na dedykowanych stronach WWW.

educariumSKLEP INTERNETOWY www.sklep.educarium.pl
Na tej stronie mogą Państwo zapoznać się z naszą aktualną ofertą i złożyć zamówienie w wygodny sposób o dogodnej porze.
Specjalna sekcja w sklepie zawiera pomoce dydaktyczne rekomendowane jako wyposażenie miejsc zabaw w szkole w ramach programu "Radosna Szkoła".

proludicPLACE ZABAW PROLUDIC www.educarium-placezabaw.com.pl lub www.proludic.pl
Na tej stronie czeka na Państwa prezentacja niepowtarzalnych placów zabaw PROLUDIC, w tym także tych rekomendowanych jako szkolne place zabaw w programie "Radosna Szkoła".
Projektanci znajdą tu pliki DWG urządzeń na potrzeby wykonania projektu szkolnego placu zabaw.

euroflexBEZPIECZNA NAWIERZCHNIA www.bezpiecznanawierzchnia.pl
Na tej stronie znajdą Państwo szczegółowy opis proponowanej przez nas bezpiecznej nawierzchni. Przydatne mogą okazać się wskazówki dotyczące przygotowania gruntu (tzw. podbudowy) do montażu bezpiecznej nawierzchni na Państwa szkolnym placu zabaw.

PORTAL EDUKACYJNY www.educarium.pl
Na stronach portalu publikujemy ciekawe artykuły, pomysły zabaw edukacyjnych, karty pracy i scenariusze zajęć.

Reklama

Poradnik place zabaw

13 gotowych projektów placów zabaw zgodnie z wymogami programu Radosna Szkołapobierz poradnik ( PDF )

Place zabaw w szkole

Łukasz Szymborski
tel. 52-324 78 40
kom. 662 33 66 00

Jos Muller
tel. 52-324 78 45
kom.  512 345 977

Miejsce zabaw w szkole

Infolinia 801 500 800
tel. 52-324  78 00

fax 52-321 02 51
fax 52-320 75 36