• banner4.JPG
 • banner29.JPG
 • banner2.JPG
 • banner37.JPG
 • banner39.JPG
 • Banner1.JPG
 • banner41.JPG
 • banner8.JPG
 • banner19.JPG

radosna szkoła miejsce zabawZobacz nowe pakiety produktów do miejsc zabaw w szkole zaprojektowane z myślą o programie "Radosna szkoła".

W educarium masz wybór! W każdym przedziale kwotowym czekają na Twoją szkołę trzy różne zestawy. W każdym pakiecie znajdują się funkcjonalne pomoce z zakresu dużej i małej motoryki. Jednakże w poszczególnych zestawach proporcje wydatków na rozwijanie tych dwóch zdolności u dzieci są odmienne.

Produkty w pakietach dobrane są tak, aby nauczycielom ułatwiać realizację podstawy programowej a dzieciom uatrakcyjnić czas spędzony w szkole.

Wybierając jeden z gotowych zestawów educarium masz pewność, że wszystkie produkty są:

 • zgodne w 100% z wymaganiami MEN
 • dostosowane do potrzeb dzieci w wieku wczesnoszkolnym
 • bezpieczne, wysokiej jakości i trwałe w użyciu
 • zróżnicowane, aby rozwijać wiele ważnych umiejętności
 • funkcjonalne w różnych pomieszczeniach w szkole
 • kolorowe i atrakcyjne

Zobacz nasze propozycje pakietów dostępnych od kwietnia 2010 roku!

Więcej...

promocja

7120221Specjalnie dla szkół uczestniczących w programie "Radosna Szkoła" przygotowaliśmy atrakcyjną promocję.

W ramach tej promocji szkoły otrzymają możliwość zakupu przydatnych pomocy dydaktycznych za symboliczne 1 zł.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji ze stron 602-603 naszego katalogu. Przedstawiamy na nich także przykładowe zestawy pomocy do wyposażenia "miejsca zabaw w szkole".

Więcej...

Educarium przygotowało dla "Radosnych Szkół" starannie skomponowane zestawy pomocy, które w zależności od wyboru pozwalają urządzić Państwa miejsca zabaw w różny sposób. Jesteśmy przekonani, iż nasze propozycje starają się optymalnie wykorzystać przyznane przez MEN środki. Optymalnie - to znaczy rozsądnie i praktycznie. Z naszymi zestawami każdy nauczyciel będzie mógł przeprowadzić wiele różnorodnych zabaw ruchowych i edukacyjnych, a pomoce dydaktyczne wzbogacą każdą świetlicę szkolną.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zestawami. Zestawy mogą Państwo zamawiać w podanej konfiguracji lub po własnych modyfikacjach.

Więcej...

foto1efoto1hfoto1cfoto2hfoto2b
Program "Radosna Szkoła" pozwala wyposażyć szkoły w pomoce dydaktyczne różnego rodzaju, aby wszechstronnie rozwijać małych uczniów a także wspierać nauczycieli w realizowaniu podstawy programowej. Zgodnie z zaleceniami programu powinno się wydzielić dwie strefy w organizowanych miejscach zabaw w szkole: strefę ruchową i edukacyjno-relaksacyjną.

Zanim podejmą Państwo decyzję o zakupie pomocy dydaktycznych, zapraszamy do zapoznania się z propozycjami w najnowszym katalogu "educarium 2012/13". Educarium proponuje szkołom wszechstronną ofertę wyposażenia dla tych dwóch stref, aby zapewnić małym uczniom harmonijny rozwój różnorodnych umiejętności i umożliwić nauczycielom realizację nowej podstawy programowej w formie czynnego działania. W naszych propozycjach świadomie unikamy przesadnego eksponowania "miękkich klocków", które - po głębszym zastanowieniu - nie niosą ze sobą aż tak wielu zastosowań. Wszystkim "Radosnym Szkołom" radzimy wyposażyć się w różnorodne pomoce ruchowe i dydaktyczne, gdyż taka jest naszym zdaniem intencja twórców programu wyrażona w stosownych roporządzeniach.

Mogą Państwo sami skompletować wyposażenie miejsc zabaw w szkole lub skorzystać z naszych GOTOWYCH ZESTAWÓW POMOCY (pobierz).

 

Więcej...

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo specjalne miejsce, w którym zebraliśmy wszystkie pomoce dydaktyczne rekomendowane w programie "Radosna Szkoła" do wyposażenia miejsc zabaw w szkole. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nowy katalog educarium 2012/13 pełen jest atrakcyjnych pomocy dydaktycznych do miejsc zabaw w szkole - zarówno do strefy ruchowej, jak i strefy edukacyjno-relaksacyjnej.

 

Jeśli nie otrzymali Państwo jeszcze katalogu educarium 2012/13, prosimy o wypełnienie poniżej krótkiego zgłoszenia . Dziękujemy!

There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.

Reklama

Poradnik place zabaw

13 gotowych projektów placów zabaw zgodnie z wymogami programu Radosna Szkołapobierz poradnik ( PDF )

Place zabaw w szkole

Łukasz Szymborski
tel. 52-324 78 40
kom. 662 33 66 00

Jos Muller
tel. 52-324 78 45
kom.  512 345 977

Miejsce zabaw w szkole

Infolinia 801 500 800
tel. 52-324  78 00

fax 52-321 02 51
fax 52-320 75 36