• banner39.JPG
  • banner29.JPG
  • banner37.JPG
  • banner2.JPG
  • banner41.JPG
  • banner4.JPG
  • banner8.JPG
  • banner19.JPG
  • Banner1.JPG

Educarium przygotowało dla "Radosnych Szkół" starannie skomponowane zestawy pomocy, które w zależności od wyboru pozwalają urządzić Państwa miejsca zabaw w różny sposób. Jesteśmy przekonani, iż nasze propozycje starają się optymalnie wykorzystać przyznane przez MEN środki. Optymalnie - to znaczy rozsądnie i praktycznie. Z naszymi zestawami każdy nauczyciel będzie mógł przeprowadzić wiele różnorodnych zabaw ruchowych i edukacyjnych, a pomoce dydaktyczne wzbogacą każdą świetlicę szkolną.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zestawami. Zestawy mogą Państwo zamawiać w podanej konfiguracji lub po własnych modyfikacjach.

Nowy katalog 2010/11 pełen jest atrakcyjnych pomocy dydaktycznych wpisujących się w zalecenia MEN do programu "Radosna Szkoła". Każda szkoła może we własnym zakresie ocenić swoje potrzeby w zakresie pomocy do zajęć ruchowych lub edukacyjno-opiekuńczych. Wiemy, iż nawet mając do wydania 6000 zł lub 12000 zł nie jest to wcale zadanie łatwe. Szkołom potrzeba wielu pomocy, więc każdy dyrektor chciałby optymalnie wykorzystać środki.

Educarium przygotowało dla "Radosnych Szkół" starannie skomponowane zestawy pomocy, które w zależności od wyboru pozwalają urządzić Państwa miejsca zabaw w różny sposób. Jesteśmy przekonani, iż nasze propozycje starają się optymalnie wykorzystać przyznane przez MEN środki. Optymalnie - to znaczy rozsądnie i praktycznie. Z naszymi zestawami każdy nauczyciel będzie mógł przeprowadzić wiele różnorodnych zabaw ruchowych i edukacyjnych, a pomoce dydaktyczne wzbogacą każdą świetlicę szkolną.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zestawami. Zestawy mogą Państwo zamawiać w podanej konfiguracji lub po własnych modyfikacjach.

Aby pobrać nasze propozycje, kilknij wybraną kwotę poniżej. Czas pobierania może wynieść kilka minut.

zestaw6000

zestaw12000

Reklama

Poradnik place zabaw

13 gotowych projektów placów zabaw zgodnie z wymogami programu Radosna Szkołapobierz poradnik ( PDF )

Place zabaw w szkole

Łukasz Szymborski
tel. 52-324 78 40
kom. 662 33 66 00

Jos Muller
tel. 52-324 78 45
kom.  512 345 977

Miejsce zabaw w szkole

Infolinia 801 500 800
tel. 52-324  78 00

fax 52-321 02 51
fax 52-320 75 36