Educarium przygotowało dla "Radosnych Szkół" starannie skomponowane zestawy pomocy, które w zależności od wyboru pozwalają urządzić Państwa miejsca zabaw w różny sposób. Jesteśmy przekonani, iż nasze propozycje starają się optymalnie wykorzystać przyznane przez MEN środki. Optymalnie - to znaczy rozsądnie i praktycznie. Z naszymi zestawami każdy nauczyciel będzie mógł przeprowadzić wiele różnorodnych zabaw ruchowych i edukacyjnych, a pomoce dydaktyczne wzbogacą każdą świetlicę szkolną.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zestawami. Zestawy mogą Państwo zamawiać w podanej konfiguracji lub po własnych modyfikacjach.

Nowy katalog 2010/11 pełen jest atrakcyjnych pomocy dydaktycznych wpisujących się w zalecenia MEN do programu "Radosna Szkoła". Każda szkoła może we własnym zakresie ocenić swoje potrzeby w zakresie pomocy do zajęć ruchowych lub edukacyjno-opiekuńczych. Wiemy, iż nawet mając do wydania 6000 zł lub 12000 zł nie jest to wcale zadanie łatwe. Szkołom potrzeba wielu pomocy, więc każdy dyrektor chciałby optymalnie wykorzystać środki.

Aby pobrać nasze propozycje, kilknij wybraną kwotę poniżej. Czas pobierania może wynieść kilka minut.

zestaw6000

zestaw12000