• banner37.JPG
 • banner39.JPG
 • banner8.JPG
 • banner19.JPG
 • banner4.JPG
 • Banner1.JPG
 • banner2.JPG
 • banner41.JPG
 • banner29.JPG

Plac zabaw Radosna Szkoła w 2014r.

 

Huśtawka na stojąco ProludicProgram Radosna Szkoła jest wspaniałą okazją dla każdej szkoły na zbudowanie pięknego placu zabaw, który dostarczy jej uczniom zabawy dla długie lata. Jednak jego stworzenie wcale nie jest takie proste. Inwestycja jaką jest szkolny plac zabaw wymaga wiele przemyślanych, trafnych i niekiedy trudnych decyzji. Na tej stronie przygotowaliśmy materiały, które pomogą Państwu przygotować się do projektu budowy placu zabaw, który przez wiele lat będzie dumą Państwa szkoły.

W naszym serwisie znajdujecie Państwo:

 • Praktyczne porady, które pomogą przy prygotowaniach do placu zabaw Radosna Szkoła
 • Oferty firmy Educarium na wykonanie wspaniałych placów zabaw w ramach programu Radosna Szkoła.
  W naszych projektach Radosna Szkoła na rok 2013 korzystaliśmy z oferty francuskiej firmy Proludic, której urządzenia są piękne, bezpieczne i trwałe. Na wiele elementów producent daje aż 25 lat gwarancji. Poza tym bezpieczna nawierzchnia Euroflex - jakość bez porównania na polskim rynku.
 • 14 przykładowych projektów na kompleksowe wykonanie placu zabaw w ramach budżetu Radosna Szkoła.
 • Do każdego projektu przygotowaliśmy wnioski o dofinansowanie oraz naszą ofertę.
 • Dołączyliśmy wizualizacje oraz zdjęcia urządzeń. Dołączyliśmy również materiały pomocne dla architektów na etapie projektowania placu zabaw.
 • Niezbędne informacje dotyczące placów zabaw.

euroflex bezpieczna nawierzchniaFirma educarium z pasją tworzy place zabaw od 2006 roku i może poszczycić się wieloma sukcesami w realizacji inwestycji zarówno dla miast jak i szkół. Angażując się w projekt, istotnym jest dla nas bezpieczeństwo projektowanych placów zabaw oraz najwyższa jakość proponowanych produktów.

Zapoznaj się z naszymi poradami, skorzystaj z naszego doświadczenia i odkryj w nas profesjonalnego partnera. Więcej informacji oraz nasze realizacje dostępne są na naszych stronach internetowych:


W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Reklama

Poradnik place zabaw

13 gotowych projektów placów zabaw zgodnie z wymogami programu Radosna Szkołapobierz poradnik ( PDF )

Place zabaw w szkole

Łukasz Szymborski
tel. 52-324 78 40
kom. 662 33 66 00

Jos Muller
tel. 52-324 78 45
kom.  512 345 977

Miejsce zabaw w szkole

Infolinia 801 500 800
tel. 52-324  78 00

fax 52-321 02 51
fax 52-320 75 36