• Banner 810x250-1.jpg
 • Banner 810x250-3.jpg
 • Banner 810x250-4.jpg
 • Banner 810x250-5.jpg
 • Banner 810x250-6.jpg
 • Banner 810x250-7.jpg
 • Banner 810x250-8.jpg
 • Banner 810x250-9.jpg
 • Banner 810x250-10.jpg
 • Banner 810x250-11.jpg

Zapraszamy do oglądanie naszych pomyśłów na dużych placów zabaw w ramach programu Radosna Szkoła.

Zapraszamy do oglądanie naszych pomyśłów na małych placów zabaw w ramach programu Radosna Szkoła.

Firma educarium z pasją tworzy place zabaw od 2006 roku i może poszczycić się wieloma sukcesami w realizacji inwestycji zarówno dla miast jak i szkół. Angażując się w projekt, istotnym jest dla nas bezpieczeństwo projektowanych placów zabaw oraz najwyższa jakość proponowanych produktów.

Tu znajdujecie Państwo oferty firmy Educarium na wykonanie wspaniałych placów zabaw w ramach programu Radosna Szkoła.

 • W naszych projektach Radosna Szkoła na rok 2012 korzystaliśmy z oferty francuskiej firmy Proludic, której urządzenia są piękne, bezpieczne i trwałe. Na wiele elementów producent daje aż 25 lat gwarancji. Poza tym bezpieczna nawierzchnia Euroflex - jakość bez porównania na polskim rynku.
 • 14 przykładowych projektów na kompleksowe wykonanie placu zabaw w ramach budżetu Radosna Szkoła.
 • Do każdego projektu przygotowaliśmy wnioski o dofinansowanie oraz naszą ofertę.
 • Dołączyliśmy wizualizacje oraz zdjęcia urządzeń. Dołączyliśmy również materiały pomocne dla architektów na etapie projektowania placu zabaw.

Mały plac zabaw Radosna Szkoła

Nie bardzo rozumiem, dlaczego Pani dyrektor mówi, ze mamy mały plac zabaw. Nasz plac wcale nie jest taki mały! Jest na nim taka fajna kręcąca się bujako-karuzela. Jest super huśtawka na stojąca, duży zestaw, na który możemy się wspinać po siatce lub ściance oraz zjeżdżalnia. Mamy miejsce do gry w klasy i taką fajną ścieżkę do biegania. A w dodatku ta fajna niebiesko-pomarańczowa podłoga. Pani Dyrektor, dziękujemy za taki wspaniały mały-duży plac zabaw. Jest super!

Więcej...

mały plac zabaw Radosna Szkoła

 

Czy każdy plac zabaw w tym katalogu musi być cudaczny? Czy nie możemy się zwyczajnie pobawić na normalnych urządzeniach, tak jak wszędzie? Huśtać się na normalnej huśtawce z dwoma normalnymi siedziskami? Wspinać na normalnym prostokątnym zestawie do wspinania? Zjeżdżać na normalnej zjeżdżalni, od tak z góry na dół? Oczywiście, że możecie! Jeśli jednak zechcesz spróbować czegoś innego, wskocz na Rollup – możesz się kręcić trochę nienormalnie wisząc, lub zwyczajnie dookoła. Jeśli nie przemawia to do Ciebie, zawsze możemy zamontować inne, zwykłe urządzenie.

Więcej...

Mały plac zabaw Radosna Szkoła

 

Mały plac zabaw VIVACITY - jedno duże urządzenie z mnóstwem funkcji do zabawy: ścianką wspinaczkową, przeplotnią o rozmaitych splotach, różnorodnymi drabinkami, zjeżdżalnią i rurą strażacką. Na placu znajdują się również balanse o zabawnych kształtach, przy czym jeden z nich chwieje się na boki. Całość zaaranżowana na nawierzchni syntetycznej bogatej w różnego typu wzory, mogącej wzbogacić plac zabaw w dodatkowe funkcje – planszę do szachów, układ płytek do skoków, itp.

Więcej...

Mały plac zabaw Radosna Szkoła

Dzieci mogą się wyginać na kilka różnych sposobów, wspinając się po ściance, siatce, drabinkach, zjechać w dół po rurze strażackiej i przechodzić przez dziurę. Można bujać sie na kilka sposobów: na bujakach – samemu, bądź z kolegami na huśtawce sprężynowo-wagowej, na huśtawce do bujania na stojąco i na tradycyjnej huśtawce, fruwając aż do nieba. Dodatkowo wzory na nawierzchni dają możliwość wymyślania zabaw w skoki itp.

Więcej...

mały plac zabaw Radosna Szkoła

AHOJ! Czy ktoś tu umie pływać! Złapmy się deski. Uffff! Na szczęście dopłynęliśmy do tej małej wyspy. Gdzie my w ogóle jesteśmy? – Tu chyba mieszka Robinson Crusoe. Halo! Czy ktoś tu mieszka? – ktoś musiał ten domek tu budować. Widzę na razie tylko małpy, nie, to żaby. Może wybrał się na ryby? Rozejrzyjmy się. Strasznie ciekawy ten domek. Trzeba się wspiąć po starej siatce, aby do niego wejść a potem można zjeżdżać na tej starej desce, chyba odpadła z jakiegoś statku podczas huraganu. Robinsonie, gdzie jesteś? Może ukryłeś się za ścianką… Wejdę na nią – oooooo! widzę krokodyla…

Więcej...

Mały plac zabaw Radosna Szkoła

To plac zabaw o bardzo nowoczesnym wyglądzie i ciekawych rozwiązaniach. Urządzenie Ixo oferuje 2 rodzaje zjeżdżalni - rurę strażacką i zupełną nowość – dwie rurki pod skosem, na których można zjeżdżać na różne sposoby, po obu można też się wspinać do góry na platformę lub mostek; mostek drabinkowy również można przemierzać górą lub od spodu. Kolejną ciekawą częścią do zabawy jest obrotowa równoważnia. Ponadto wszystkie słupy konstrukcyjne są tak wykonane, że same w sobie są elementami umożliwiającymi wspinaczkę, a z pozoru prosta drabinka siatkowa ma na tyle duże otwory, że dzieci mogą wić się między stopniami, wykonywać zwisy itp. Całość placu uzupełniają: tradycyjna huśtawka o nowoczesnym, ascetycznym wyglądzie i kilkuosobowy bujak-równoważnia.

Więcej...

Duży plac zabaw Radosna Szkoła

 

Dodaliśmy ten plac zabaw do naszych projektów, ponieważ może się na nim jednocześnie bawić aż 140 dzieci. Zaletą urządzeń linowych jest lepsze wykorzystanie całej kubatury placu. Produkt Genesis Large firmy stworzony przez Dynamo Playgrounds - światowego lidera w produkcji urządzeń linowych o legendarnym poziomie jakości. Łączniki lin są na tyle mocne, ze na świecie istnieje tylko jedno urządzenie do ich naprawy i zostanie ono bezpłatnie wysłane do dystrybutora, gdyby nastąpiła nieprawdopodobna sytuacja popsucia się łącznika. Po co mamy jednak rozmawiać o jakości?

Więcej...

Duży plac zabaw Radosna Szkoła

 

 

To plac zabaw o bardzo nowoczesnym wyglądzie i ciekawych rozwiązaniach. Urządzenie Ixo oferuje 2 rodzaje zjeżdżalni - rurę strażacką i zupełną nowość – dwie rurki pod skosem, na których można zjeżdżać na różne sposoby, po obu można też się wspinać do góry na platformę lub mostek; mostek drabinkowy również można przemierzać górą lub od spodu. Kolejną ciekawą częścią do zabawy jest obrotowa równoważnia. Ponadto wszystkie słupy konstrukcyjne są tak wykonane, że same w sobie są elementami umożliwiającymi wspinaczkę, a z pozoru prosta drabinka siatkowa ma na tyle duże otwory, że dzieci mogą wić się między stopniami, wykonywać zwisy itp.

Więcej...

Plac zabaw Radosna Szkoła

 

Ten plac zabaw projektowaliśmy w jednym celu: zabawa. I dlatego nazwaliśmy go kraina rozmaitości. Jest tu tyle różnych rodzajów zabawy, że niezbyt szybko się tu znudzisz. Zaczynamy od IXO, stalowy zestaw z dziwną zjeżdżalnią, na której zjeżdża się w całkiem nowy sposób (po prostu musisz spróbować!). Poza tym ma jeszcze jakieś dziwne urządzenie do kręcenie się. Koledzy już się ścigają na motorze, ale co to za małe kręcące się koło przed motorami? – trzeba na nie uważać! Dziewczyny bawią się razem na huśtawce, a kilka innych dzieci biega dookoła placu. Nie można zapomnieć o schodkach i ruchomej deska w drugim kącie placu. A ta wielka rura, czy można się z niej wystrzelić na księżyc? Pani Dyrektor, czy przerwy mogą być dłuższe, proszę…?

Więcej...

Plac zabaw Radosna Szkoła

Ten plac zabaw oferuje bardzo zróżnicowane, co do funkcji, urządzenia dla mniejszych i większych odbiorców – znajdziemy tu huśtawkę grupową typu gniazdo, dużą zjeżdżalnię falistą, zestaw do wspinaczki z różnorodnymi siatkami, drabinkami, zabawną ścianką z dziurą na środku, platformą, rurą strażacką do zjeżdżania. Atrakcje dopełniają równoważnie –pozioma balans i obrotowy TWISTY. I jeszcze jedno niecodzienne urządzenie – AEROSKATE – można na nim, niczym na deskorolce, jeździć na boki, w górę i w dół, bezpiecznie trzymając się uchwytów.

Więcej...

Plac zabaw Radosna Szkoła

Pokaźne urządzenie BIIBOX 9 ma wiele do zaoferowania odważnym zdobywcom przestrzeni, doskonale przygotowując naszych malusińskich do wypraw w nieznane – duża sitka do wspinania, ruchomy mostek łączący dwie platformy, zjeżdżalnia rurowa, a do tego obrotowa równoważnia i rura do wspinania. Dla tradycjonalistów na placu znajduje się również duża zjeżdżalnia falista, huśtawka tradycyjna, rodeo i balans do ćwiczenia równowagi.

Więcej...

Plac zabaw Radosna Szkoła

Haloooooooo! Słyszycie nas tam na dole? Spójrzcie do góry, jesteśmy na najwyższych gałęziach! Co tutaj robimy? Bawimy się w najlepsze! Na tamtej gałęzi zawiesiliśmy sobie huśtawki, w końcu wszyscy je uwielbiamy. Widzicie tą gałąź obok? Na niej też się można bujać, tyle że na stojąco i poruszając się w górę i w dół.

Więcej...

Reklama

Poradnik place zabaw

13 gotowych projektów placów zabaw zgodnie z wymogami programu Radosna Szkołapobierz poradnik ( PDF )

Place zabaw w szkole

Łukasz Szymborski
tel. 52-324 78 40
kom. 662 33 66 00

Jos Muller
tel. 52-324 78 45
kom.  512 345 977

Miejsce zabaw w szkole

Infolinia 801 500 800
tel. 52-324  78 00

fax 52-321 02 51
fax 52-320 75 36