• banner5.JPG
  • banner70.JPG
  • banner10.JPG
  • banner17.JPG
  • banner64.JPG
  • banner20.JPG
  • banner11.JPG

Rządowy program "Radosna szkoła" to wyjątkowa szansa na powstanie szkolnych placów zabaw z prawdziwego zdarzenia. Warto dojrzeć długofalowe korzyści, jakie niosą ze sobą założenia programu. Organizowanie warunków do aktywności fizycznej i kształtowanie zachowań prozdrowotnych wśród uczniów są ważnymi zadaniami współczesnej szkoły. Program "Radosna szkoła" zakłada, że szkolny plac zabaw ma być udostępniony do użytku poblicznego po zajęciach i w weekendy. I słusznie! W wielu miejscowościach będzie to jedyne tego typu miejsce. Można mieć pewność, że korzystać będą z niego również starsze dzieci i młodzież (z radosną chęcią rezygnując z telewizora, konsoli lub używek).

plac zabaw radosna szkołaW chwili przystąpienia do programu dyrektorzy szkół wezmą na siebie odpowiedzialność za zapewnienie bezpieczeństwa na nowych placach zabaw. Warto pamiętać, że odpowiedzialność ta nie skończy się z chwilą zakupu urządzenia z atestem, lecz dopiero zacznie. Place zabaw trzeba regularnie przeglądać pod względem sprawności technicznej, naprawiać lub skutecznie uniemożliwić dostęp w przypadku usterek. Dopiero w chwili użytkowania dostrzec można różnicę pomiędzy sprzętem tanim a droższym. Dlatego decyzję o wyborze dostawcy należy dobrze rozważyć, a cena nie powinna być jedynym kryterium wyboru.

Wybierając urządzenia PROLUDIC zyskują Państwo komfort i wygodę, a także spokój sumienia. Urządzenia te bowiem dzięki wysokiej jakości surowców oraz doskonałej konstrukcji zapewniają niemalże bezobsługowe użytkowanie i chronią przed wandalizmem. Wyższa cena za plac zabaw zwróci się zatem w niskich kosztach jego utrzymania. Wierząc w moc radosnej dziecięcej zabawy, pragniemy zapewnić polskim szkołom dostęp do światowej jakości PROLUDIC. Prosimy śmiało wierzyć, iż niepowtarzalne place zabaw PROLUDIC są teraz w zasięgu Państwa możliwości. Połączenie znaczącego wsparcia rządowego i promocyjnie obniżonych cen przez firmę PROLUDIC sprawia, iż obecne sześciolatki jak i sześciolatki z rocznika 2015/16 i kolejnych mogą wstąpić w progi radosnej szkoły, Państwa Szkoły.

Reklama

Poradnik place zabaw

13 gotowych projektów placów zabaw zgodnie z wymogami programu Radosna Szkołapobierz poradnik ( PDF )

Place zabaw w szkole

Łukasz Szymborski
tel. 52-324 78 40
kom. 662 33 66 00

Jos Muller
tel. 52-324 78 45
kom.  512 345 977

Miejsce zabaw w szkole

Infolinia 801 500 800
tel. 52-324  78 00

fax 52-321 02 51
fax 52-320 75 36