• Banner 810x250-1.jpg
  • Banner 810x250-3.jpg
  • Banner 810x250-4.jpg
  • Banner 810x250-5.jpg
  • Banner 810x250-6.jpg
  • Banner 810x250-7.jpg
  • Banner 810x250-8.jpg
  • Banner 810x250-9.jpg
  • Banner 810x250-10.jpg
  • Banner 810x250-11.jpg

Duży plac zabaw

Zapraszamy do oglądanie naszych pomyśłów na dużych placów zabaw w ramach programu Radosna Szkoła.

Plac zabaw Radosna Szkoła

Pokaźne urządzenie BIIBOX 9 ma wiele do zaoferowania odważnym zdobywcom przestrzeni, doskonale przygotowując naszych malusińskich do wypraw w nieznane – duża sitka do wspinania, ruchomy mostek łączący dwie platformy, zjeżdżalnia rurowa, a do tego obrotowa równoważnia i rura do wspinania. Dla tradycjonalistów na placu znajduje się również duża zjeżdżalnia falista, huśtawka tradycyjna, rodeo i balans do ćwiczenia równowagi.

Więcej...

Plac zabaw Radosna Szkola

Hej – obudź się! Jesteśmy w Amazonii. Mieszkamy na drzewie, na które wspięliśmy się po siatce. Kolega mieszka obok, na drugim drzewie. Musimy tam przejść po siatce, bo wiesz na dole są węże, tygrysy i inne dzikie zwierzęta… Na szczęście mamy helikopter, no dobrze coś co trochę przypomina helikopter. Jeśli szukamy prawdziwego odlotu, to wskakujmy na naszego ogromnego motyla. Na jego plecach i skrzydłach spokojnie mieści się sześcioro dzieci, a gdy odleci, to zobaczymy szkołę z góry – pa pa!

Więcej...

Plac zabaw radosna szkola

To plac zabaw malowniczo wpisany w zieleń, której kształty tworzą brzegi wyspy. A na wyspie znajduje się mnóstwo atrakcji – do domku na drzewie można sie dostać na różne sposoby: wspinając się po ściance z desek, półkolistej siatce wspinaczkowej, drabince na pniu, czy wiszącej, wygiętej drabince poziomej.

Więcej...

Plac zabaw Radosna Szkoła

Ten plac zabaw oferuje bardzo zróżnicowane, co do funkcji, urządzenia dla mniejszych i większych odbiorców – znajdziemy tu huśtawkę grupową typu gniazdo, dużą zjeżdżalnię falistą, zestaw do wspinaczki z różnorodnymi siatkami, drabinkami, zabawną ścianką z dziurą na środku, platformą, rurą strażacką do zjeżdżania. Atrakcje dopełniają równoważnie –pozioma balans i obrotowy TWISTY. I jeszcze jedno niecodzienne urządzenie – AEROSKATE – można na nim, niczym na deskorolce, jeździć na boki, w górę i w dół, bezpiecznie trzymając się uchwytów.

Więcej...

Plac zabaw Radosna Szkoła

Haloooooooo! Słyszycie nas tam na dole? Spójrzcie do góry, jesteśmy na najwyższych gałęziach! Co tutaj robimy? Bawimy się w najlepsze! Na tamtej gałęzi zawiesiliśmy sobie huśtawki, w końcu wszyscy je uwielbiamy. Widzicie tą gałąź obok? Na niej też się można bujać, tyle że na stojąco i poruszając się w górę i w dół.

Więcej...

Duży plac zabaw integracyjny Radosna Szkoła

Na tym placu zabaw nie robi różnicy, czy jesteś w pełni czy nie pełni sprawny. Możesz bawić się świetnie ze swoimi rówieśnikami. Duży zestaw oferuje atrakcje na różnym poziomie trudności i sam wybierasz jaka ci najlepiej odpowiada. Dla młodych alpinistów jest tu ścianka wspinaczkowa  i wcale nie jak łatwa do pokonania. Huśtawki są aż dwie, jedna do bujania się na stojąco, druga na siedząco (w praktyce można stać i usiąść na obu urządzeniach). Można biegać i jeździć dookoła.

Więcej...

Duży plac zabaw Radosna Szkoła

 

Dodaliśmy ten plac zabaw do naszych projektów, ponieważ może się na nim jednocześnie bawić aż 140 dzieci. Zaletą urządzeń linowych jest lepsze wykorzystanie całej kubatury placu. Produkt Genesis Large firmy stworzony przez Dynamo Playgrounds - światowego lidera w produkcji urządzeń linowych o legendarnym poziomie jakości. Łączniki lin są na tyle mocne, ze na świecie istnieje tylko jedno urządzenie do ich naprawy i zostanie ono bezpłatnie wysłane do dystrybutora, gdyby nastąpiła nieprawdopodobna sytuacja popsucia się łącznika. Po co mamy jednak rozmawiać o jakości?

Więcej...

Duży plac zabaw Radosna Szkoła

 

 

To plac zabaw o bardzo nowoczesnym wyglądzie i ciekawych rozwiązaniach. Urządzenie Ixo oferuje 2 rodzaje zjeżdżalni - rurę strażacką i zupełną nowość – dwie rurki pod skosem, na których można zjeżdżać na różne sposoby, po obu można też się wspinać do góry na platformę lub mostek; mostek drabinkowy również można przemierzać górą lub od spodu. Kolejną ciekawą częścią do zabawy jest obrotowa równoważnia. Ponadto wszystkie słupy konstrukcyjne są tak wykonane, że same w sobie są elementami umożliwiającymi wspinaczkę, a z pozoru prosta drabinka siatkowa ma na tyle duże otwory, że dzieci mogą wić się między stopniami, wykonywać zwisy itp.

Więcej...

Reklama

Poradnik place zabaw

13 gotowych projektów placów zabaw zgodnie z wymogami programu Radosna Szkołapobierz poradnik ( PDF )

Place zabaw w szkole

Łukasz Szymborski
tel. 52-324 78 40
kom. 662 33 66 00

Jos Muller
tel. 52-324 78 45
kom.  512 345 977

Miejsce zabaw w szkole

Infolinia 801 500 800
tel. 52-324  78 00

fax 52-321 02 51
fax 52-320 75 36