• Banner 810x250-1.jpg
  • Banner 810x250-3.jpg
  • Banner 810x250-4.jpg
  • Banner 810x250-5.jpg
  • Banner 810x250-6.jpg
  • Banner 810x250-7.jpg
  • Banner 810x250-8.jpg
  • Banner 810x250-9.jpg
  • Banner 810x250-10.jpg
  • Banner 810x250-11.jpg

Mały plac zabaw

Zapraszamy do oglądanie naszych pomyśłów na małych placów zabaw w ramach programu Radosna Szkoła.

mały plac zabaw Radosna Szkoła

AHOJ! Czy ktoś tu umie pływać! Złapmy się deski. Uffff! Na szczęście dopłynęliśmy do tej małej wyspy. Gdzie my w ogóle jesteśmy? – Tu chyba mieszka Robinson Crusoe. Halo! Czy ktoś tu mieszka? – ktoś musiał ten domek tu budować. Widzę na razie tylko małpy, nie, to żaby. Może wybrał się na ryby? Rozejrzyjmy się. Strasznie ciekawy ten domek. Trzeba się wspiąć po starej siatce, aby do niego wejść a potem można zjeżdżać na tej starej desce, chyba odpadła z jakiegoś statku podczas huraganu. Robinsonie, gdzie jesteś? Może ukryłeś się za ścianką… Wejdę na nią – oooooo! widzę krokodyla…

Więcej...

Mały plac zabaw Radosna Szkoła

Nie bardzo rozumiem, dlaczego Pani dyrektor mówi, ze mamy mały plac zabaw. Nasz plac wcale nie jest taki mały! Jest na nim taka fajna kręcąca się bujako-karuzela. Jest super huśtawka na stojąca, duży zestaw, na który możemy się wspinać po siatce lub ściance oraz zjeżdżalnia. Mamy miejsce do gry w klasy i taką fajną ścieżkę do biegania. A w dodatku ta fajna niebiesko-pomarańczowa podłoga. Pani Dyrektor, dziękujemy za taki wspaniały mały-duży plac zabaw. Jest super!

Więcej...

Mały plac zabaw Radosna Szkoła

To plac zabaw o bardzo nowoczesnym wyglądzie i ciekawych rozwiązaniach. Urządzenie Ixo oferuje 2 rodzaje zjeżdżalni - rurę strażacką i zupełną nowość – dwie rurki pod skosem, na których można zjeżdżać na różne sposoby, po obu można też się wspinać do góry na platformę lub mostek; mostek drabinkowy również można przemierzać górą lub od spodu. Kolejną ciekawą częścią do zabawy jest obrotowa równoważnia. Ponadto wszystkie słupy konstrukcyjne są tak wykonane, że same w sobie są elementami umożliwiającymi wspinaczkę, a z pozoru prosta drabinka siatkowa ma na tyle duże otwory, że dzieci mogą wić się między stopniami, wykonywać zwisy itp. Całość placu uzupełniają: tradycyjna huśtawka o nowoczesnym, ascetycznym wyglądzie i kilkuosobowy bujak-równoważnia.

Więcej...

Mały plac zabaw Radosna Szkoła

 

Mały plac zabaw VIVACITY - jedno duże urządzenie z mnóstwem funkcji do zabawy: ścianką wspinaczkową, przeplotnią o rozmaitych splotach, różnorodnymi drabinkami, zjeżdżalnią i rurą strażacką. Na placu znajdują się również balanse o zabawnych kształtach, przy czym jeden z nich chwieje się na boki. Całość zaaranżowana na nawierzchni syntetycznej bogatej w różnego typu wzory, mogącej wzbogacić plac zabaw w dodatkowe funkcje – planszę do szachów, układ płytek do skoków, itp.

Więcej...

mały plac zabaw Radosna Szkoła

 

Czy każdy plac zabaw w tym katalogu musi być cudaczny? Czy nie możemy się zwyczajnie pobawić na normalnych urządzeniach, tak jak wszędzie? Huśtać się na normalnej huśtawce z dwoma normalnymi siedziskami? Wspinać na normalnym prostokątnym zestawie do wspinania? Zjeżdżać na normalnej zjeżdżalni, od tak z góry na dół? Oczywiście, że możecie! Jeśli jednak zechcesz spróbować czegoś innego, wskocz na Rollup – możesz się kręcić trochę nienormalnie wisząc, lub zwyczajnie dookoła. Jeśli nie przemawia to do Ciebie, zawsze możemy zamontować inne, zwykłe urządzenie.

Więcej...

Mały plac zabaw Radosna Szkoła

Dzieci mogą się wyginać na kilka różnych sposobów, wspinając się po ściance, siatce, drabinkach, zjechać w dół po rurze strażackiej i przechodzić przez dziurę. Można bujać sie na kilka sposobów: na bujakach – samemu, bądź z kolegami na huśtawce sprężynowo-wagowej, na huśtawce do bujania na stojąco i na tradycyjnej huśtawce, fruwając aż do nieba. Dodatkowo wzory na nawierzchni dają możliwość wymyślania zabaw w skoki itp.

Więcej...

Plac zabaw integracyjny z ułatwionym dostępem dla dzieci o różnym stopniu niepełnosprawności. Podjazd i  inne wejścia zostały zaprojektowane z myślą o dzieciach poruszających się na wózkach inwalidzkich czy z trudnościami w chodzeniu.
Na najniższych poziomach oraz schodach znajdują się elementy manualne oraz rozrywkowe. Na wyższym poziomie znajduje się  domek z ławkami, balkonikami oraz dostępem do zjeżdżalni. Pod domkiem znajduje się również ławka ze stolikiem do różnych form zabawy. Drugie urządzeniem jest oryginalna ważka, na którym można bujać się na stojąco i na siedząco przy wykorzystaniu przeciwwagi. Plac jest uzupełniony o zestaw stolik z taboretami oraz tablicę informacyjną.

 

Więcej...

Reklama

Poradnik place zabaw

13 gotowych projektów placów zabaw zgodnie z wymogami programu Radosna Szkołapobierz poradnik ( PDF )

Place zabaw w szkole

Łukasz Szymborski
tel. 52-324 78 40
kom. 662 33 66 00

Jos Muller
tel. 52-324 78 45
kom.  512 345 977

Miejsce zabaw w szkole

Infolinia 801 500 800
tel. 52-324  78 00

fax 52-321 02 51
fax 52-320 75 36